Regulamin

Regulamin sklepu cannacode.pl

Umowa

Jeśli zamówisz wybrany produkt lub usługę na stronie cannacode.pl, stajesz się naszym klientem. Otrzymasz automatycznie e-mail, w treści którego znajdziesz zamówione usługi lub produkty, ceny oraz dane dotyczące płatności i dostawy. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane przez naszą firmę, a towar zostanie wysłany wraz z oryginalną fakturą, która jest potwierdzeniem złożonego zamówienia.

Warunki

Warunki, gwarancje i praktyki na stronie cannacode.pl są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi sprzedaży towarów.

Ceny

Wszystkie ceny podane na stronie cannacode.pl zawierają podatek VAT.

Okres gwarancji produktów

Klient ma prawo reklamować wadliwy produkt, którego wady istniały przed otrzymaniem towaru. Okres gwarancji trwa 6 miesięcy i obejmuje wszystkie wady produkcyjne towarów. Jeżeli otrzymałeś wadliwą paczkę koniecznie daj nam znać – wyślemy nowy produkt jak najszybciej.

Gwarancja jakości produktów

Jeśli otrzymałeś wadliwy jakościowo produkt, wymienimy go za darmo lub oddamy Ci pieniądze. Prosimy o odesłanie takiego towaru z powrotem do siedziby firmy. Tylko w ten sposób możemy dokładnie zbadać przyczyny wady i wdrożyć procedurę ulepszania naszych produktów. Koszty wysyłki zwrotnej ponosi nadawca. Jeżeli okaże się, że produkt nie jest wadliwy, ale pusty lub zużyty przez kupującego (na przykład brakuje wymiennych wkładów), niestety nie możemy zaoferować zamiennika. W takim przypadku możemy na żądanie bezpłatnie wysłać produkt z powrotem do Klienta.

Zamówienie

Po zamówieniu wybranego produktu lub usługi na stronie cannacode.pl otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia i dalszymi informacjami na temat usługi lub produktu. Otrzymana wiadomość to elektronicznie wygenerowana odpowiedź z systemu, który odnotował Twoje zamówienie. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia z powodów takich jak: problemy techniczne, błędne zamówienie towaru, przypadkowe wciśnięcie opcji Zamów, itp.

Anulowanie zamówienia

Anulowanie zamówienia jest możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji, kiedy produkty nie zostały jeszcze wysłane lub usługa nie została zrealizowana. W tym celu należy się z nami skontaktować za pomocą środków opisanych w dziale Kontakt. W treści maila należy podać numer zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego.

Ograniczenia wiekowe

Warunkiem koniecznym do złożenia zamówienia jest ukończone 18 lat. Tylko osoby pełnoletnie mogą dokonywać zakupu w naszym sklepie.

Płatność

Cannacode akceptuje płatności kartą płatniczą (VISA/MasterCard), za pomocą serwisu Tpay oraz płatności za pobraniem. Wszystkie dane są szyfrowane za pomocą protokołu SSL (Secure Socket Layer) oznacza to, że osoby nieuprawnione nie otrzymają dostępu do Twoich danych. W przypadku wyboru płatności innej niż karta płatnicza, należy również podać numer konta bankowego (IBAN) oraz dane odbiorcy (imię i nazwisko, adres).

Odstąpienie od umowy kupna produktów

Klient ma prawo odstąpić od umowy kupna w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Okres 14 dni, w których możliwe jest odstąpienie od umowy, liczy się od dnia, w którym klient lub osoba trzecia wskazana przez klienta, potwierdziła odebranie przesyłki z zamówionymi produktami. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy kupna, musisz poinformować nas o swojej decyzji za pomocą ważnego oświadczenia (np. list wysłany pocztą lub e-mailem).
W przypadku odstąpienia od Umowy, otrzymasz zwrot pieniędzy, który nastąpi w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej i sprawdzenia jej zawartości.

Zwrot płatności następuje tą samą metodą, która wykorzystana była do zakupu produktów, chyba że w efekcie indywidualnych ustaleń z Klientem postanowiono inaczej. Zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania zwrotu pieniędzy do czasu otrzymania towaru z powrotem. W przypadku uszkodzenia towaru przez Klienta i próby odstąpienia od Umowy zastrzegamy sobie prawo do obciążenia Klienta częścią lub całością kosztów związanych z wyrządzoną przez Klienta szkodą.
Wzór odstąpienia od umowy można znaleźć na stronie: https://www.infor.pl/prawo/umowy/kupno-sprzedaz/293240,Oswiadczenie-o-odstapieniu-od-umowy-WZOR-PISMA.html

Dostawa

W zależności od wybranego typu wysyłki, czas oczekiwania to min. 1-2 dni robocze, 3-7 dni robocze w czasie maksymalnym.

Odbiór osobisty

Nie ma możliwości odbierania towarów osobiście bezpośrednio w siedzibie firmy Cannacode. Usługi realizowane są w miejscu wskazanym przez dział obsługi.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą Obsługą Klienta zgodnie z informacjami zawartymi w dziale Kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl